Water Polo

Fejlesztő: Andromeda Software
Kiadás éve: 1987

A játék grafikája jó. A Játéktér nagyon letisztult designt kapott és a játékosok nagyon szépen animáltak. Az a játékos akit éppen irányítunk eltérő színű sapkát kap. A medence széléhez közeledve a labda színe is változik, hogy erre felhívja a figyelmet.
A Water Polo-ban helyet kapott egy maximum négy fős Championship mód is, ami még magasabbra emeli a mókamétert.

Annak ellenére, hogy a játék nem kapott túl sok hang effektet, ebből egy nagyon sikeres játék lehet, ami hosszú időre leköthet minket a képernyő elé, főleg ha van hozzá egy ismerősünk is akivel együtt játszhatunk.

ZZap64 72% Issue 87/11

Ragadj törölközőt! Ebben a sportjátékban egy nagyszerű sportággal ismerkedhetsz meg. Amiről szó van, az a vízilabda!
A program indítása után a kezdőképernyőn négy játékmód közül választhatunk:

• Demo
  • Egy játékos
  • Két játékos
  • Bajnokság

A gépi ellenfélnek 10 különböző nehézségi fokozata van. A meccsek 4 negyedre bontódnak, melyek mindegyike 5-5 perces.
Azt viszont tudni kell, hogy minden támadásnak be kell fejeződnie 35 másodperc alatt, különben az ellenfél kapja meg a labdát.
Ahogy minden más sportjátékban, itt is lehet szabálytalankodni, de a harmadik szabálytalan mozdulat után a játékost a medence partjára küldik másfél percre.

Fejlesztők: Gábor Pongyor, Antal Zolnai
Zene: Miklós Herendi