Fejlesző: Novotrade
Kiadás éve: 1994
A Pico játék kazetták a “Storyware” nevet viselték és könyv alakúak voltak. Minden “pályája” a játéknak egy lapozással vált hozzáférhetővé. Minden játék 10 oldal hosszú volt. Az utolsó oldal általában egy rajzoló program volt. Az Egyesült Államokban megjelent játékok mind oktató jellegűek voltak.
Ez egy zenés székfoglaló típusú játék. A piros gomb megnyomásával, vagy a stylus segítségével tudsz ugrani.
Egyszerű a feladat, el kell kerülnöd, hogy amikor a zene leáll, te legyél a piros tavirózsán. Amennyiben sikerül mindenkit kiejtened, nyersz.
A második játék hasonló a közismertebb Sonic játékokhoz, habár nem közvetlenül irányítod Tails-t.
A stlyus segítségével tudod őt mozgatni, a felső gombok segítségével. Minden parancshoz különböző klasszikus zenék tartoznak. Ez az egyik legjobb minijáték.
Nagyon egyszerű mechanikára épül ez a játék. A képernyő bal felső sarkából hangjegyek potyognak, ezeket kell elkapnunk a repkedő Tails segítségével.
Amikor egy hangjegy a szükséges szolmizációs hang vonalára ér, akkor körbe kell rajzolnunk. Össze kell gyűjtenünk az összes hangot és már mehetünk is tovább.
A csatolt videón találhattok még további minijátékokat is, ha kíváncsiak vagytok rájuk:
Válasz írása